Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

W związku z sytuacją na Ukrainie Samorząd Uczniowski zwraca się do wszystkich uczniów, rodziców nauczycieli i pracowników szkoły o aktywny udział w akcji „Solidarni z Ukrainą” i pomoc w zbiórce pieniędzy, żywności z długim terminem ważności, koców, śpiworów, karimat, baterii, latarek.  

Produkty żywnościowe można zostawić w pojemniki przy wejściu głównym do szkoły. Pozostałe rzeczy do czwartku od godziny 8 do 11 można przynieść do pomieszczenia nr 7 w piwnicy (tam gdzie stoją stoły do tenisa). Prosimy, aby przyniesione rzeczy były nowe. 

Pieniądze będzie można wrzucić do puszek, z którymi po klasach przejdą przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Na dyżurce szkoły też będzie stała jedna puszka. 

Dziękujemy! 

Samorząd Uczniowski 

Solidarni z Ukrainą
Skip to content