Rekord dla Niepodległej

Biało-czerwono, podniośle  ale i niezwykle radośnie biliśmy dzisiaj ,,Rekord dla Niepodległej”. 550 uczniów, nauczycieli i gości wspólnie odśpiewało o 11,11 hymn Polski. Projekt MEN ma wymiar ogólnopolski i nie wyobrażaliśmy sobie aby mogło nas w nim zabraknąć. Bo zdarzają się w historii  takie dni ,które powinny łączyć wszystkich Polaków w dużej ale i małej ojczyźnie jaką jest szkoła. I MY tę jedność i dumę z bycia uczniem naszej szkoły dzisiaj poczuliśmy.

Pięknym zakończeniem wspólnego śpiewania nie tylko hymnu ale i innych pieśni patriotycznych było ułożenie ,,żywej flagi”.

Napisali o nas:

,Mazurek na pół tysiąca osób”  KLIK >> lubin.pl << KLIK

,,Biało-czerwono w lubińskich szkołach” KLIK >> miedziowe.pl << KLIK

,,Rekord dla niepodległej”  KLIK >> lubinextra.pl << KLIK

,,Zespół Szkół nr 2 w Lubinie dla Niepodległej”  KLIK >> lubin.naszemiasto.pl << KLIK

Film udostępniony przez p. Wiesława Jaszka

Film udostępniony przez Macieja Żerebeckiego

Skip to content