PROCEDER w kinie!

„Proceder” to pierwszy studyjny album warszawskiego rapera Tomasza Chady. Został wydany 27 czerwca 2009 roku nakładem wytwórni Step Records. Taki tytuł nosi również film, który w dniu 28.11.2019 r. w kinie „Helios” w ramach wycieczki przedmiotowej z języka polskiego ​obejrzeli uczniowie klasy 1 AP. Celem wyjścia była integracja klasy, poznawanie nowych tekstów kultury, języka środowiskowego, a w szczególności możliwość obcowania z rapem ulicznym, kulturą hip – hopu i twórczością muzyczną CHADY. Wszystkich uczestników projekcji poruszyła także trudna historia życia tego rapera. Organizatorem i opiekunem merytorycznym wycieczki była p. Justyna Budzanowska.
 
P.S. RZUF
 
Justyna Budzanowska
 
 
Zebrania z rodzicami

W dniu
21 października 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content