Pomagam, bo to daje mi siłę!!!

Pomagam, bo to daje mi siłę!!!

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły do przygotowania SZLACHETNEJ PACZKI dla Rodziny, która potrzebuje żywności, środków czystości, ubrań oraz zmywarki.

Produkty można przynosić do szkoły do 9 grudnia do godziny 13.00 do pomieszczenia w piwnicy z napisem Szlachetna Paczka (tam, gdzie stoją stoły do tenisa). Oprócz najbardziej potrzebnych produktów, które wskazała Rodzina można według swojego uznania podarować inne artykuły z kategorii żywność i środki czystości.

Darczyńcy (np.: zamiast zakupu produktów) mogą podarować pieniądze, które przeznaczymy na zakup zmywarki czy drobnego sprzętu gospodarstwa domowego.

Prosimy o kontakt z Joanną Krasny zdecydowanych na podarowanie produktu z listy „odzież i obuwie”, „wyposażenie mieszkania” i „szczególne upominki”. Będziemy na bieżąco przekazywać informacje co już zostało zakupione.

Rzeczy, które podarujesz Rodzinie powinny być dla niej prezentem. Mogą, ale nie muszą być nowe. Jeśli będą to rzeczy używane – niech będą zadbane.

Paczka przygotowywana jest z myślą o drugim człowieku – jest prezentem. Przygotuj paczkę tak, by osoby, których nią obdarujesz poczuły się wyjątkowo.

Już dzisiaj dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wielkie serce:-)

Szlachetna Paczka
Skip to content