Podziękowania dla Pana Dyrektora

Nasza Szkoła, na ręce Pana Dyrektora Bogdana Dudka oraz organizatorek akcji charytatywnej z dnia 4 czerwca br.: p.Joanny Gwóźdź, p.Doroty Wałęckiej oraz p.Anny Żukrowskiej-Witek, otrzymała podziękowania od Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych oraz Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Pro Humanitatis za pomoc w organizacji atrakcji dla uczestników obchodów Dnia Dziecka, które odbyły się w wyżej wymienionym Ośrodku w Szklarach Górnych. Podziękowania otrzymała nie tylko Dyrekcja i organizatorki, ale przede wszystkim nasi kochani Uczniowie, którzy z wielkim sercem zaangażowali się w prowadzenie warsztatów dla dzieci i młodzieży specjalnej. Serdecznie gratulujemy!!!

21 października 2021 r.