Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna 

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

W piątek 01.03.2024r. uczniowie naszej szkoły Bartosz Korzeniowski, Marcel Nowaczyk oraz Konrad Ciesielski z klasy IV AL reprezentowali Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie na II etapie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno – Logistycznej.
Zawody II stopnia (regionalne) odbyły się w Zespole Szkół Budowlanych w Legnicy. Do olimpiady w okręgu dolnośląskim przystąpiło 15 uczniów z 6 dolnośląskich szkół. W całej Polsce przystąpiło 689 uczniów ze 134 szkół. Olimpiada organizowana była przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Uczestnicy głównie rywalizują o indeks Wydziału Ekonomicznego UG oraz inne atrakcyjne nagrody. Finaliści uzyskują ponadto zwolnienie z części teoretycznej egzaminu zawodowego. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy powodzenia.

Skip to content