Mistrzostwa w Łucznictwie

7 października odbyły się w Legnicy Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów w Łucznictwie kończące sezon letni 2018 roku. W mistrzostwach tych wystartowała 12 osobowa reprezentacja LZS SKS Raszówka zdobywając sześć medali. Jedną z zawodniczek klubu była Paulina Ostrowska uczęszczająca do naszej szkoły Technikum nr 2 w Lubinie z klasy IV AG – technik żywienia I usług gastronomicznych. Na tych mistrzostwach uczennica wywalczyła 2 medale dla swojego klubu: 2 miejsce indywidualnie i 3 miejsce w kategorii MIKST. Były to ostatnie zawody w sezonie letnim. Następne szykują się w grudniu, które rozpoczną sezon zimowy w łucznictwie.

Dnia 27 sierpnia odbyły się w Kielcach 67 Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie. W mistrzostwach tych startowała zawodniczka LZS SKS Raszówka i uczennica szkoły Technikum nr 2, Paulina Ostrowska. Nasza aktualnie najlepsza łuczniczka w klubie nie zawiodła i obroniła po raz trzeci tytuł Mistrzyni Polski w łukach bloczkowych. Do tego dołożyła również złoty medal w konkurencji 2×50 metrów.

[symple_column size=”one-half” position=”first” fade_in=”false”]

[/symple_column]

[symple_column size=”one-half” position=”last” fade_in=”false”]

[/symple_column]

Skip to content