Konkurs wiedzy o Szwajcarii

Konkurs wiedzy o Szwajcarii

Nauczyciele języka niemieckiego zachęcają do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Szwajcarii„Die Schweiz ohne Geheimnisse”. Na stronie naszej szkoły została zamieszczona karta pracy z 20 pytaniami ilustrowanymi zdjęciami oraz Karta odpowiedzi. Należy wydrukować tylko Kartę odpowiedzi, podpisać ją i zaznaczyć na niej właściwą odpowiedź: A, B, C lub D.
Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sali 132 do pani Agnieszki Droździak w terminie do 29 października 2021r. Nagrody zostaną przyznane 02.11. na długiej przerwie w sali 132.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O SZWAJCARII „DIE SCHWEIZ OHNE GEHEIMNISSE”

1. Szkolny Konkurs „DIE SCHWEIZ OHNE GEHEIMNISSE” jest organizowany przez nauczycieli języka niemieckiego Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie.
2. Konkurs ma na celu zainteresowanie uczniów podstawowymi informacjami o Szwajcarii w dziedzinie kultury, sztuki, geografii, historii, życia codziennego.
3. Konkurs będzie trwał od 18.10.2021 r. do 29.10.2021 r.
4. Uczestnicy konkursu odpowiadają pisemnie na 20 pytań konkursowych zamieszczonych na stronie szkoły. W tym celu mogą wydrukować ze strony kartę odpowiedzi i zaznaczyć na niej odpowiedź A, B, C lub D. Maksymalna ilość punktów do zdobycia to 20.
5. Każdy uczeń naszej szkoły ma prawo uczestniczyć w konkursie.
6. Kartę z odpowiedziami należy dostarczyć do Pani Agnieszki Droździak do sali 132 lub oddać swojemu nauczycielowi j. niemieckiego.
7. W przypadku uzyskania takiej samej ilości punktów zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
8. Ostateczne ogłoszenie wyników konkursu przewidziano na 02.11.2021r.
9. Przyznanie nagród odbędzie się 02.11.2021r. na długiej przerwie w sali 132.

Skip to content