Jesteśmi MISTRZAMI POWIATU w KOSZYKÓWCE chłopców

Jesteśmi MISTRZAMI POWIATU

MAMY TOOO !!!!!
Po krótkim czasie nieobecności znów jesteśmi MISTRZAMI POWIATU w KOSZYKÓWCE chłopców. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie wygrywają w turnieju, który 14 lutego 2024 roku odbył się w naszej szkole. Zaczęło się jednak dość pechowo, gdyż w pierwszym meczu po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu przegraliśmy z II LO 24:25. Potem już było dużo lepiej, nasi włączyli turbo doładowanie i po kolei pokonali DZS, I LO i na sam koniec zwyciężyli ZS1 26:14. Zameldowaliśmy się na I miejscu i będziemy reprezentować nasz powiat w kolejnym etapie rozgrywek LICEALIADY.
Skład drużyny: Mateusz Górny 4AL, Karol Łaniocha 4A, Patryk Nowacki 2BL, Maciej Prokopczak 2A, Olaf Krajczyk 2AL, Dominik Mazij 5AT, Hubert Budni 2A, SebastianChabrowski 2A,Fabian Owczarek 2ZM, Marcel Klepaczek 1PR, Cezary Dziubczyński 2BL, Wiktor Gronczynski 2PR, Miłosz Łapiński 2BL
Opiekun reprezentacji: Jacek Kazimierczyk

Skip to content