II Olimpiada Gier Planszowych

II Olimpiada Gier Planszowych

Czteroosobowa drużyna z klasy 3A brała udział w II Olimpiadzie Gier Planszowych, która jest ogólnopolskim turniejem skierowanym do uczniów, studentów, dorosłych, harcerzy, organizacji młodzieżowych, graczy z klubów gier planszowych. Tegoroczne rozgrywki regionalne odbyły się 24 października 2023 r., we Wrocławiu. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 rywalizowali z 30 drużynami z województwa dolnośląskiego, grając w Niepodległą. Jest to edukacyjna gra planszowa Instytutu Pamięci Narodowej przygotowana na 100-lecie odrodzenia Polski. Gra ukazuje wydarzenia, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości. W następnym roku szkolnym zapraszamy kolejnych pasjonatów gier planszowych do udziału w olimpiadzie. 

Justynie, Frankowi, Przemkowi i Kacprowi życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach. 😛 😛 🙂 

Więcej informacji o olimpiadzie i relacje z rozgrywek na stronie: www.olimpiadagier.org 

Skip to content