Godziny dostępności dla uczniów

Harmonogram konsultacji dla uczniów w roku szkolnym 2022/2023 

LP.Nazwisko i imię nauczycielaPrzedmiotTermin konsultacji dzień / godzina
Nr sali
1Ajanidis DariuszChemiaponiedziałek 7:00-8:00225
2Borek JolantaBibliotekarzwtorek 13:00 – 14:00biblioteka
3Budzanowska JustynaJęzyk polskiponiedziałek 15:15-16:1514
4Bujak MonikaJęzyk angielskiczwartek 13:20 – 14:20124a
5Cąkała LucynaJęzyk angielskiczwartek 15:05 – 16:05Pokój nauczycielski
6Dominiczak EdytaPrzedmioty zawodoweczwartek 7.00-8.00103
7Droździak AgnieszkaJęzyk niemiecki, język angielskiśroda 14:20 – 15:20132
8Dunaj-Stefańska MartaJęzyk polskiczwartek 14:30 – 15.3028
9Fiszer PatrycjaPrzedmioty zawodowepiątek 15:05 – 16:0511
10Gelczuk MariuszWychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwaczwartek 15:05 – 16:05Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
11Gębka BogusławaGeografiawtorek 14:20 – 15:0529
12Gieras-Idczak IlonaJęzyk polskiwtorek 14.20 – 15.05114
13Górska KamilaPedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący kształceniepiątek 14.00-15.00215
14Grodzka JoannaGeografia, Historiaponiedziałek 15.05-16.05105
15Hanoff TomaszPrzedmioty zawodowewtorek 13.30- 14.30Z.5
16Hawrysz BeataPedagog szkolny, pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenieczwartek 15:05 – 16:05120, pokój nauczycielski
17Holdenmajer MarcinJęzyk angielskipiątek 15:05 – 15:5530
18Horodecka – Niećwieja JoannaPrzedmioty zawodoweczwartek 14:15 – 15:15Z.7
19Jach JolantaJęzyk polskiwtorek 6:55 – 7:55czytelnia
20Jagiełło MirosławaReligiaCzwartek28
21Jakubowska – Szynal IzabelaJęzyk niemieckipiątek 12:30 – 13:30136
22Jaremkiewicz MarcinPrzedmioty zawodowepiątek 12:30-13:3119
23Jaszczyszyn MariaPrzedmioty zawodoweczwartek 14:15 – 15:1518
24Jaszek WiesławMatematyka, fizykaponiedziałek 15:05 – 16:05113
25Józefowska-Koladyńska KatarzynaPrzedmioty zawodoweczwartek 8.25- 8.55213
26Józefowski GrzegorzReligiaczwartek 14:20 – 15:0527
27Jurasik JoannaPrzedmioty zawodoweponiedziałek 14:15 – 15:15203
28Kaliska – Drozd MagdalenaWicedyrektor, przedmioty zawodoweśroda 15.00-16.00Gabinet wicedyrektora – sekretariat
29Kasprzyszak PaulinaJęzyk angielskiwtorek 14:15 – 15:15124
30Kazimierczyk JacekWychowanie fizycznepiątek 14:15 – 15:15Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
31Knutelska JoannaPrzedmioty zawodoweponiedziałek 14:15 – 15:15Z.6
32Kotlińska ElżbietaPrzedmioty zawodoweczwartek 7.00-8.0013
33Kozber DanielWychowanie fizyczneczwartek 15:05 – 16:05Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
34Kozdra HalinaInformatyka, przedmioty zawodoweponiedziałek 15:05 – 16:05Z.1
35Kozerska MartaBiologia, przedmioty zawodoweśroda 14:15-15:15223
36Kozłowski ArkadiuszFizykaczwartek 16.00-17.00102
37Krasny PiotrInformatyka, fizykaponiedziałek 15:05 – 16:0532
38Kruczek KatarzynaPrzedmioty zawodoweczwartek 14:15 – 15:15204
39Kruk IngaJęzyk niemiecki, język angielskiczwartek 14:15-15:00137
40Krzyżanowska MagdalenaJęzyk angielskiponiedziałek 14.30-15.30129
41Kukuć KazimieraJęzyk polskiwtorek 13.30- 14.3030
42Kulesza JoannaPrzedmioty zawodowe8 lekcja (14.20 – 15.05) w dniach: wrzesień: 08, 15, 22, październik: 06, 13, 27, listopad: 03, 17, 24, grudzień: 01, 08, 15, styczeń: 12, 19, 26, luty: 02, 09, marzec: 09, 16, 23, kwiecień: 13, 20, 27, maj: 11, 18, 25, Czerwiec: 06, 13, 19Z .14
43Kurzawińska – Jeż MałgorzataChemia, biologiaśroda 15.10-16.10225
44Kuśmierek KrzysztofPraktyczna nauka zawoduwtorek 13:30-14:30restauracja Niebieski Homar
45Kwarcjan AngelikaJęzyk niemiecki, język angielski7.00.-8.00 wtorek131
46Leszkiewicz EdytaJęzyk angielskiczwartek 14:00-15:00125
47Lipiński KamilPraktyczna nauka zawoduwtorek 13:30-14:30Lubinpex
48Łata AgnieszkaMatematykaczwartek 14.20 – 15.20217
49Łuczak BeataPlastykaczwartek 15:05 – 16:0529
50Madej BarbaraBiologia, przedmioty zawodoweczwartek (co drugi ) -13.25 -14.20Z.11
51Maj PawełReligiaczwartek 10.40-11.2527
52Mazurek EwelinaHistoria, nauczyciel współorganizujący kształcenieśroda 7.00-8.0021a
53Niziołek AnnaMatematykaczwartek 14.15-15.15216
54Nowakowska AnnaPrzedmioty zawodowe, nauczyciel współorganizujący kształcenieczwartek 7.00-8.00112
55Oblej AdrianPrzedmioty zawodowe
56Ostaszewska – Kozber MagdalenaJęzyk angielskiczwartek 15.05 – 16.05130
57Ostaszewska AgnieszkaWicedyrektor, Pedagogpiątek 14.15-15.15110
58Ostrowska RadosławaJęzyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie fizycznewtorek 14.20-15.20113
59Pajdzik ViolettaJęzyk niemieckiwtorek 14.15-15.15104
60Pastuch ArturWychowanie fizyczneponiedziałek 14.30-15.30Gabinet Dyrektora
61Pater – Chrul AnetaMatematykaponiedziałek 14:20 – 15:20 / piątek 7:45 – 8:45
224
62Politowicz JoannaJęzyk niemiecki, przedmioty zawodowepiątek, 7:00-8:00213
63Porzycka KingaWychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwawtorek 15.10 – 16.10Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
64Przygoda JolantaGeografiaśroda 14.20-15.20123
65Rudziewicz ElżbietaWychowanie fizycznewtorek 15.10 – 16.10Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
66Sabat – Żełobowska AgnieszkaPedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący kształcenieczwartek 16.00-17.00112
67Sawczuk JacekWychowanie fizyczneśroda 15.00-16.00Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
68Sieniek JoannaJęzyk polskiśrody 7.30-8.00113
69Słabicki KrzysztofPrzedmioty zawodowe, informatykaśroda 7.00-8.00Z.3
70Stasieńczuk JustynaJęzyk niemiecki, język angielskiponiedziałek 15:05 – 16:05131a
71Sułkowicz ŁukaszHistoria, historia i społeczeństwopiątek 14:20 – 15:20111
72Szponarska JoannaPrzedmioty zawodowepiątek 14.20 – 15.2019
73Szumczyk IwonaMatematykaponiedziałek 13.20 – 14.20223
74Taler PatrycjaJęzyk angielskiwtorek 8.00-8.4522
75Trocińska ElżbietaPrzedmioty zawodoweczwartek 15:05 – 16:052
76Tyrpak JoannaPrzedmioty zawodowepiątek 14.20 – 15.2025
77Vantsa IvanJęzyk angielskiPokój nauczycielski
78Waśniewska EwaPrzedmioty zawodoweponiedziałek 15:05 – 15:50119
79Wichrowska AgnieszkaMatematykapiątek 14.20 – 15.2031
80Wiciak EwaBiologiapiątek 14.15-15.1529
81Wierzbicka MałgorzataPrzedmioty zawodowewtorek 14.15-15.15222
82Wojciechowski Marcininformatyka, przedmioty zawodoweśroda 15:55-16:25Z.2
83Worhacz Oksananauczyciel współorganizujący kształcenieponiedziałek 8:50-9:3521a
84Wydra KamilaJęzyk angielskipiątek 13.30-14.30124
85Wysoczańska RenataWychowanie fizycznewtorek 15.10 – 16.10Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej – pion sportowy
86Zielska MonikaJęzyk polski, nauczyciel współorganizujący kształcenieWtorek 16.10 – 17.1021a
87Ziemieńczuk JolantaJęzyk polskiponiedziałek 14.15- 15.15122
88Zima KatarzynaJęzyk angielskiponiedziałek 15:05 – 15:5030
89Zioło BeataInformatyka, przedmioty zawodoweczwartek 15.05 – 16.05Z.5
90Zujewicz RenataHistoria, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwośroda 14.20-15.20Pokój nauczycielski
91Żukrowska – Witek AnnaPrzedmioty zawodoweczwartek 14:15-15:1520
Skip to content