Główkowanie nad planszą

27 października 2022 r. uczniowie naszej szkoły mogli pograć w logiczne gry planszowe z serii GIPF, które tworzą wiele możliwości taktyk i strategii. Wspólne, we współpracy z Lubińskim Klubem Fantastyki „Ostatnie Przymierze” i Urzędem Miasta w Lubinie,  w ramach działań Samorządu Uczniowskiego, zorganizowali uczniowie klasy 2A: Franciszek Szefer, Justyna Małgorzewicz, Kacper Szmagaj. W turnieju wzięło udział 82 uczniów, którzy przez 3 godziny poznawali zasady gier i dwójkami rozgrywali spotkania. Nad organizacją i przebiegiem zawodów czuwali opiekun Samorządu Uczniowskiego – Joanna Krasny i przedstawiciel Klubu Fantastyki  – Kamil Stefaniak, który udostępnił gry.

Zachęcamy wszystkich do ćwiczenia logicznego myślenia! Do zobaczenia na następnych rozgrywkach.

Skip to content