Warsztaty naukowe w Polkowicach

W dniu 05 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II HF wraz z p. Beatą Zioło i Elżbietą Kotlińską uczestniczyli w warsztatach naukowych z zakresu systemu wirtualnego projektowania prac na ekranie komputera CAD/CAM prowadzonych przez dr inż. Piotra Krysiaka na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Uczniowie zapoznali się z klasyfikacją systemów i technik CAD/CAM, metodami druku 3D, interfejsem użytkownika programu CAD 3D (Autodesk Inventor), podstawami geometrycznego modelowania elementów bryłowych oraz powierzchniowych oraz wykonaniem modelu 3D.Na zakończenie zajęć uczniowie samodzielnie wykonywali operacje na bryłach. Zapraszamy do przeglądu prac uczniów krótkiego filmiku z warsztatów.

B. Zioło/E. Kotlińska

Warsztaty naukowe w Polkowicach

Warsztaty naukowe w Polkowicach - galeria zdjęć
Skip to content