Kategoria WARSZTATY I Kursy

informacje o warsztatach i kursach przeprowadzanych w naszej szkole

Prelekcja dla rodziców

Prelekcja dla rodziców

Prelekcja dla rodziców Dnia 23 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 17.15 w auli ZS nr 2 w Lubinie odbędzie się prelekcja dla rodziców na temat: „Zachowania ryzykowne młodzieży, problem uzależnień (ze zwróceniem szczególnej uwagi na problem nadużywania napojów energetycznych…

SZPAKOWA LIGA 2023 – zapraszamy

Szpakowa Liga

Szpakowa Liga 2023 „Szpakowa Liga 2023” – konkurs dla szkół podstawowych! Serdecznie zapraszamy 4 – osobowe drużyny ze szkół podstawowych do udziału w V edycji konkursu Szpakowa Liga (Uwaga! Zmiana nazwy konkursu, dawniej KAROLIADA)! Konkurs ma ciekawą, przyjazną formułę, a…

SOBOTA Z MATEMATYKĄ? CZEMU NIE

Matematyczne warsztaty maturalne

18 marca klasy maturalne: 4 E i 4BP postanowiły spędzić sobotę na matematycznych warsztatach maturalnych. Tegoroczni maturzyści dzielnie zmagali się z rozwiązywaniem zadań i powtarzaniem zagadnień potrzebnych do egzaminu. Pracowali wytrwale a ich uwagi nie dało się niczym rozproszyć –…

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Młodzieżowy Sędzia Sportowy W pięknej i malowniczej miejscowości Głuchołazy w dniach 1-3 grudnia 2022r. odbył się obóz kończący kurs Młodzieżowy Sędzia Sportowy. Z naszej szkoły pod opieką nauczyciela w-fu Jacka Kazimierczyka udział wzięła 11 osobowa grupa, która w Lubinie zdobywała…

Warsztaty maturalne w Ścinawie

Warsztaty maturalne w Ścinawie

Warsztaty maturalne w Ścinawie. Kolejna grupa maturzystów, tym razem była to 3a, wzięła udział w zajęciach przygotowujących do matury z języka polskiego i matematyki pod okiem p. Kazimiery Kukuć i p. Agnieszki Wichrowskiej. Za uczniami i nauczycielkami bardzo pracowity weekend.…

Bądź jak Sushi Master

Bądź jak Sushi Master

Za nami interesujące warsztaty prowadzone przez Sushi Chefów z restauracji Sushi Corner oraz Nabe z Wrocławia! Nasi uczniowie pod okiem Pana Marcina Ścibisza oraz Piotra Mróz mieli możliwość nauczyć się przygotowywać kilka rodzajów sushi a także poznać niektóre sekrety kuchni…

Zapraszamy na warsztaty sushi!

Sushi Corner

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów naszej szkołyna interesujące warsztaty prowadzone przez znawców kuchni japońskiej,Sushi Chefów z restauracji Sushi Corner Wrocław! Podczas zajęć nauczycie się jak od podstaw przygotować te małe dzieła sztuki oraz jakie są składniki, techniki i procesy przyrządzania wyśmienitego…

ZA NAMI KURS BRANŻOWY: KELNER – BARMAN – KELNER OD WIN

ZA NAMI KURS BRANŻOWY: KELNER – BARMAN – KELNER OD WIN

Właśnie zakończyliśmy kurs kelnersko-barmańsko-sommelierski, w trakcie którego nasi uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności przydatne podczas obsługi gościa w branży hotelarsko-gastronomicznej.  Ponownie skorzystaliśmy z doświadczenia p. Grzegorza Górnika, założyciela i głównego szkoleniowca Akademii Kelnerskiej, autora książki „Czarny kameleon”, uznanego autorytetu w…

Skip to content