Kategoria WARSZTATY I Kursy

informacje o warsztatach i kursach przeprowadzanych w naszej szkole

Warsztaty maturalne w Ścinawie

Warsztaty maturalne w Ścinawie

Warsztaty maturalne w Ścinawie. Kolejna grupa maturzystów, tym razem była to 3a, wzięła udział w zajęciach przygotowujących do matury z języka polskiego i matematyki pod okiem p. Kazimiery Kukuć i p. Agnieszki Wichrowskiej. Za uczniami i nauczycielkami bardzo pracowity weekend.…

Bądź jak Sushi Master

Bądź jak Sushi Master

Za nami interesujące warsztaty prowadzone przez Sushi Chefów z restauracji Sushi Corner oraz Nabe z Wrocławia! Nasi uczniowie pod okiem Pana Marcina Ścibisza oraz Piotra Mróz mieli możliwość nauczyć się przygotowywać kilka rodzajów sushi a także poznać niektóre sekrety kuchni…

Zapraszamy na warsztaty sushi!

Sushi Corner

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów naszej szkołyna interesujące warsztaty prowadzone przez znawców kuchni japońskiej,Sushi Chefów z restauracji Sushi Corner Wrocław! Podczas zajęć nauczycie się jak od podstaw przygotować te małe dzieła sztuki oraz jakie są składniki, techniki i procesy przyrządzania wyśmienitego…

ZA NAMI KURS BRANŻOWY: KELNER – BARMAN – KELNER OD WIN

ZA NAMI KURS BRANŻOWY: KELNER – BARMAN – KELNER OD WIN

Właśnie zakończyliśmy kurs kelnersko-barmańsko-sommelierski, w trakcie którego nasi uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności przydatne podczas obsługi gościa w branży hotelarsko-gastronomicznej.  Ponownie skorzystaliśmy z doświadczenia p. Grzegorza Górnika, założyciela i głównego szkoleniowca Akademii Kelnerskiej, autora książki „Czarny kameleon”, uznanego autorytetu w…

Śniadanie z Masterchefem

Śniadanie z Masterchefem

Naszą szkołę po raz kolejny odwiedziła uczestniczka programu Master Chef – Pani Ewelina Stanek. Ta pełna pasji propagatorka zdrowego żywienia dzieliła się z naszymi uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem podczas interesujących warsztatów śniadaniowych. Uczniowie klas 2 HA i 2 HB…

Hotelowy bufet przekąskowy

W naszej szkole zajęcia z przedmiotów zawodowych to nie tylko teoria! Uczniowie klasy II HB technikum hotelarskiego mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu organizowania usług dodatkowych w obiekcie hotelarskim. Pod okiem p. Joanny Kulesza, nauczyciela przedmiotów zawodowych, przygotowali bufet…

Nasze pasje

W naszej szkole są kreatywni młodzi ludzie, którzy tworzą i rozwijają swoje pasje artystyczne. Jako pierwsza zaprezentowała się Basia Gołąbek z klasy I AG, która pasjonuje się fotografią i rysunkiem.  Zobaczcie sami. link Serdecznie, pozdrawiam wszystkich młodych plastyków – Anna…

Skip to content