Kategoria WARSZTATY I Kursy

informacje o warsztatach i kursach przeprowadzanych w naszej szkole

Sieci neuronowe bez tajemnic

Sieci neuronowe bez tajemnic

Sieci neuronowe bez tajemnic W dniu 27 maja br. uczniowie kierunku technik programista mieli okazję uczestniczyć w cyklu wykładów na Politechnice Wrocławskiej, zorganizowanych w ramach programu „Cyfrowa przyszłość Miedzi” przez ZS2. Dr inż. Piotr Ciskowski, prowadzący wykłady, zaprezentował tematykę sieci…

Warsztaty serwowarskie

Warsztaty serwowarskie

Warsztaty serwowarskie Dziś uczniowie z kl. 1ZK uczestniczyli w warsztatach serwowarskich. Pan Mateusz Dydniański z Sery Yogiego I Coś Dobrego  przywiózł świeżutkie mleko prosto od krowy i pokazał nam jak zrobic pyszne sery😍  Było po prostu pysznie 🙂

Warsztaty maturalne z matematyki

Warsztaty maturalne z matematyki

Warsztaty maturalne z matematyki Ostatnia prosta przed maturą czyli warsztatów ciąg dalszy W sobotę 15.04 klasy maturalne: 4E oraz 4BP ponownie postanowiły dzielnie powalczyć z zadaniami maturalnymi z matematyki zgłębiając jej tajniki… a wiadomo, że matma to nie herbatka u…

SOBOTA Z MATEMATYKĄ? CZEMU NIE

SOBOTA Z MATEMATYKĄ?

SOBOTA Z MATEMATYKĄ? 18 marca klasy maturalne: 4 E i 4BP postanowiły spędzić sobotę na matematycznych warsztatach maturalnych. Tegoroczni maturzyści dzielnie zmagali się z rozwiązywaniem zadań i powtarzaniem zagadnień potrzebnych do egzaminu. Pracowali wytrwale a ich uwagi nie dało się…

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Młodzieżowy Sędzia Sportowy W pięknej i malowniczej miejscowości Głuchołazy w dniach 1-3 grudnia 2022r. odbył się obóz kończący kurs Młodzieżowy Sędzia Sportowy. Z naszej szkoły pod opieką nauczyciela w-fu Jacka Kazimierczyka udział wzięła 11 osobowa grupa, która w Lubinie zdobywała…

Skip to content