
Misja Praga zakończona sukcesem 🙂
Klasy 3HA, 3AE i 1HA ruszyły na podbój Pragi! Pogoda była trochę w kratkę 🌦️, ale humory i uśmiechy dopisywały przez cały wyjazd 😄
Uczniowie chłonęli Pragę głównie wizualnie, ponieważ zestawy słuchawkowe wróciły… w 100% naładowane 🎧😉 Widoki jednak mówiły same za siebie — mosty, zabytki i klimatyczne uliczki zrobiły swoje.
Panie Kamila, Joanna i Paulina dzielnie chłonęły kawę ☕ po nieprzespanej nocy, ale jak wiadomo… co wydarzyło się w Pradze, zostaje w Pradze (Bez obaw-chodzi wyłącznie o nocne Polaków rozmowy i strategiczne uniki przed snem)😎.





