LUKSUS, ELEGANCJA I HISTORIA: SOFITEL GRAND SOPOT HOTEL

SOFITEL GRAND SOPOT HOTEL

Korzystając z pobytu w Trójmieście, uczniowie klas hotelarskich i turystycznych, odwiedzili oddany do użytku w 1927 roku luksusowy hotel Grand Sopot, należący do marki Sofitel. Dzięki uprzejmości pani Karoliny, Specjalistki Guest Relations, mogliśmy nie tylko zobaczyć wspaniałe wnętrza czy zapoznać się z ofertą tego prestiżowego hotelu, ale również poznać kilka ważnych faktów historycznych związanych z jego działalnością. Przybliżona została nam również specyfika pracy concierge, którego to rola w obsłudze gości Grand Hotel jest bardzo istotna i znacząca.

Była to dla nas interesująca i przyjemna lekcja hotelarstwa, mająca miejsce w otoczeniu pięknych, luksusowych pomieszczeń, obok prywatnej plaży, tuż przy najdłuższym drewnianym molo w Europie.

Sopocki hotel to kolejna „perełka” na liście najlepszych polskich hoteli, który mogliśmy odwiedzić podczas wycieczki zawodoznawczej zorganizowanej przez  Joannę Kulesza i Annę Nowakowską.

Skip to content