Konkurs na temat odzyskania niepodległości

Dnia 7 listopada 2018 odbył się w naszej szkole konkurs historyczny w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Konkurs był bardzo dobrym sposobem upamiętnienia tej ważnej i dostojnej rocznicy, poprzez wykazanie się wiedzą historyczną sprzed 100 lat. Dla uczestników i osób, które jednak nie zdecydowały się brać udziału w konkursie podaję pytania i klucz odpowiedzi.

I miejsce zajął Mateusz Graczyk klasa IAL

II miejsce Szymon Grześkiewicz klasa IIIAL i Jarosław Łuc klasa IAE

III miejsce Dominika Kot klasa IAE i Oskar Morawski  klasa IIIAL

                           Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy

Joanna Grodzka

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content