SMACZNIE, ZDROWO I PYSZNIE馃ぉ

Dnia 17.11.2022r. w auli szko艂y odby艂 si臋 jesienny kiermasz ,,Smaki czterech p贸r roku- jesie艅”馃崄馃崅, podczas kt贸rego serwowane by艂y potrawy przygotowane przez uczni贸w klas gastronomicznych. 聽Nasza m艂odzie偶 zaprezentowa艂a szeroki wachlarz swoich mo偶liwo艣ci kulinarnych馃懇鈥嶐煃仇煈ㄢ嶐煃. Spr贸bowa膰 mo偶na by艂o: go艂膮bk贸w po pozna艅sku, go艂膮bk贸w z ry偶em i pieczarkami, 聽plack贸w ziemniaczanych, krokiet贸w z kapust膮 i pieczarkami, krokiet贸w z mi臋sem, 聽zup臋 dyniow膮, zup臋 pomidorow膮, 聽bigosu, lecza oraz pajdy chleba ze smalcem i og贸rkiem.S艂odko艣ci te偶 nie zabrak艂o馃槏 mo偶na by艂o spr贸bowa膰 szarlotki, jab艂ecznika, ciasta cha艂wowego z orzechami oraz ciasta sezamowego.

Trzeba przyzna膰, 偶e mamy bardzo utalentowan膮 m艂odzie偶馃挭- wszystko by艂o PRZEPYSZNE馃憤