Europejskie praktyki III

Kurs językowy – Europejskie Praktyki III

Na przełomie czerwca i lipca odbędzie się w naszej szkole 30-godzinny kurs języka angielskiego dla szóstki uczniów wyjeżdzających na praktyki zagraniczne na Wyspy Kanaryjskie.

Celem kursu będzie wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności językowe i komunikatywne na poziomie średniozaawansowanym. Zakres kursu obejmuje takie tematy, jak: podróżowanie, zakwaterowanie, zawieranie nowych znajomości, Business English, reakcje językowe oraz zakupy i usługi.

Po zakończeniu kursu uczniowie będą przygotowani do prowadzenia konwersacji w języku angielskim podczas codziennych sytuacji życiowych. Metody pracy wykorzystywane w czasie zajęć to m. in. Direct Method, Metoda Komunikatywna, e-learning, Total Immersion.

Prowadząca kurs: mgr Patrycja Taler

Europejskie Praktyki Zawodowe III